Побутовий рекуператор Climtec РД База

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Climtec |
| Розхід повітря | 40/40 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 22/32 дБ |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G3 - опція |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | -20 - +40°С |
| Опції керування | Вимикач |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Алюмінієвий діаметральний пластинчастий |
| Розміри, мм | 165х165х65 мм |
| Споживана потужність, Вт | 6.5 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220/230 |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| ККД рекуперації | 93% |
| Довжина повітропроводу | 360 - 600 мм |
| Габарити | Компактні |
Побутовий рекуператор Climtec РД База — чудовий вибір для тих, хто хоче забезпечити своє житло свіжим повітрям, але при цьому не хоче втрачати тепло. Якщо сказати зовсім простими словами, то прилад допоможе розв'язати проблему провітрювання побутового простору без втрати тепла взимку і прохолоди влітку. Зважаючи на це, встановивши у своєму будинку таке обладнання, ви почуватиметеся комфортно в будь-яку пору року. Пристрій забезпечить постійний приплив свіжого повітря в приміщення, зберігаючи при цьому оптимальний рівень тепла або прохолоди.
Особливості побутового рекуператора Climtec РД База
Коли мова заходить про такий пристрій як рекуператор, то неможливо не звернути увагу на матеріали, з яких він виготовлений. Адже від їхньої якості залежить не тільки довговічність приладу, а і його надійність у повсякденній експлуатації. Саме тому корпус рекуператора Climtec РД База виконано з міцного матеріалу, стійкого до зовнішнього впливу. Матеріал корпусу не схильний до корозії та не боїться вологи. Завдяки цьому пристрій зберігатиме свій зовнішній вигляд і функціональність протягом багатьох років, не знижуючи при цьому показники продуктивності.
Також варто відзначити й те, що ККД рекуператора Climtec РД База досягає 93%. Такі показники продуктивності вказують на те, що до 93% тепла, яке міститься у відпрацьованому повітрі, повертається назад у приміщення. Завдяки такому ККД, в будинку буде цілодобово підтримуватися стабільна комфортна температура, і при цьому не витратиться зайва енергія.
Ще одна особливість - Climtec РД База може працювати від стандартної мережі з напругою 220/230 В. Така напруга використовується у звичайних побутових розетках, тому вам не знадобиться додатково витрачатися на адаптери або спеціальні перетворювачі. Пристрій буде готовий до використання відразу після встановлення.
Переваги побутового рекуператора Climtec РД База
Рекуператор Climtec РД База вирізняється компактними розмірами, які дають змогу розмістити його практично в будь-якому приміщенні. Простота у використанні — ще одна важлива перевага, яка привертає велику кількість покупців. Пристрій зроблено таким чином, що керувати ним зможе будь-яка людина. Всі налаштування і режими роботи максимально зрозумілі, а перемикання швидкостей здійснюється всього в кілька натискань.
До того ж Climtec РД База працює майже безшумно. І для багатьох покупців така функціональна характеристика є важливим критерієм вибору. Купивши такий рекуператор, ви зможете встановити його в будь-якому приміщенні вашого будинку, і при цьому вас точно не турбуватиме неприємний звук і вібрація.
Ще один плюс пристрою — його універсальність. Climtec РД База підходить практично для будь-якого об'єкта. Його можна встановити як у квартирі, так і в приватному будинку або офісі. І водночас прилад не вимагатиме особливих умов встановлення.


















