Побутовий рекуператор Blauberg Vento Expert A50C3-1 S8

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | BLAUBERG |
| Розхід повітря | 50 м³/год |
| Площа до, м² | 25 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G3 |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | Від -30 до 40 °С |
| Опції керування | Wi-Fi управління, Індикація заміни фільтра, Таймер, Тижневий графік, Датчик вологості, Підключення зовнішнього датчика |
| Вбудований нагрівач | Є |
| Теплообмінник | Керамічний ентальпійний |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Розміри, мм | 235 х 285 х 250 - 500 мм |
| Споживана потужність, Вт | 7,06 Вт / 67,06 Вт (при увімкненому нагрівальному елементі ковпака) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | до 93% |
| Довжина повітропроводу | від 250 до 500 мм |
| Габарити | Компактні |
BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 - це модель припливно-витяжного рекуператора нового покоління. Дані пристрої здатні працювати при критично низьких зовнішніх температурах, які досягають -30 ˚С.
Провітрювачі BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 функціонують за простим принципом: відпрацьовані повітряні маси витягаються системою, а після викидаються назовні. Потім, свіже повітря з вулиці затягується установкою і направляється в приміщення. Завдяки ентальпійному рекуператору, встановленому в моделях BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2, тепло і волога, накопичені раніше в кімнаті, не видаляються разом з витяжним потоком, а зберігаються для повторного використання. ККД рекуперації вентиляційних установок BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 досягає 93%. Моделі (S8) обладнуються фільтром для холодного клімату і зовнішнім ковпаком із системою антиобледеніння.
Характеристики BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2
Припливно-витяжні установки BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 мають відмінні показники енергоспоживання і рівня шуму. Так, за рахунок ЕС-двигуна і якісної ізоляції корпусу шумові характеристики моделі не перевищують 33 дБА, в результаті, установки працюють практично безшумно. Енергоспоживання вентустановок BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 становить всього 7,06 Вт, що говорить про високу економічність в експлуатації приладу.
Провітрювачі BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 оснащуються безліччю різних функцій. Користувач може налаштувати прилад на вентиляцію в нічному режимі, в режимі вечірки, регенерації тепла, провітрювання, а також задавати швидкість в діапазоні від 1 до 3.
Налаштовувати необхідні режими можна за допомогою пульта дистанційного керування, через wi-fi доступ з ґаджета і підключивши прилад до розумного будинку. Таким чином, користувачеві надається гнучкість у регулюванні роботи припливно-витяжних установок BLAUBERG Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2.












