Побутовий рекуператор Blauberg FRESHBOX E-100

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | BLAUBERG |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP22 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Пульт ДУ, перемикання швидкостей, таймер |
| Вбудований нагрівач | Є |
| Теплообмінник | Пластмассовый |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Розміри, мм | 550 х 650 х 257 мм |
| Споживана потужність, Вт | До 53 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| ККД рекуперації | 98% |
| Довжина повітропроводу | до 1000 мм |
| Габарити | Стандартні |
Blauberg Freshbox E-100 - це модель припливно-витяжних установок, оснащених рекуператором тепла. Головна особливість цих пристроїв полягає у використанні ентальпійного теплообмінника, який не тільки зберігає теплову енергію, а й утримує вологу, що сприяє підтримці оптимального мікроклімату в приміщенні.
Особливості Blauberg Freshbox E-100
Blauberg Freshbox E-100 - це найкраще рішення для забезпечення стабільного і якісного повітрообміну в приватних будинках, салонах та інших установах. Ці установки здатні подавати і видаляти до 100 кубічних метрів повітря на годину, чого більш ніж достатньо для створення високого рівня комфорту на об'єктах площею до 50 м².
Крім того, завдяки наявності EC-двигунів, ці моделі працюють дуже тихо та енергоефективно. На максимальних обертах рівень шуму цих агрегатів не перевищує 39 децибел, а споживання електроенергії становить лише 45 Ватт. Додаткову енергоефективність забезпечує вбудований рекуператор. Для запобігання обмерзання рекуператора за низьких зовнішніх температур в установках Blauberg Freshbox E-100 передбачено попередній нагрівач, який підігріває припливне повітря на кілька градусів перед його потраплянням у теплообмінник.
Також варто відзначити наявність таких функцій, як індикатор заміни фільтрів, таймер і тижневий графік роботи.
Керування швидкостями і режимами в припливно-витяжних установках Blauberg Freshbox E-100 здійснюється дистанційно, через інтернет-мережу або вручну через панель управління, яка розміщується на корпусі пристрою. Панель відображає поточні параметри роботи та можливі помилки у функціонуванні вентиляційної системи.
Blauberg Freshbox E-100 є справжньою знахідкою для тих, хто прагне забезпечити комфортну атмосферу у своєму приміщенні.







