Осьовий витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CZ GREY DESIGN 4C

Осьовий витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CZ GREY DESIGN 4C
6 608 грн
Код товару: a-5210616600
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Розхід повітря:
175 м³/г
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
36 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CZ GREY DESIGN 4C
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | ІР45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 210 х 210 х 145 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CZ GREY DESIGN 4C використовується як в побутових, так і в комерційних приміщеннях. Відмінні характеристики і стильний дизайн будуть радувати вас дуже довго.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Вентилятор виготовлений з надміцного подвійного пластика. Електродвигун захищений від перегріву. Наявність зворотного клапана не допускає потрапляння назад в приміщення відпрацьованого повітря.Габаритне креслення Soler&Palau SILENT-200 CZ GREY DESIGN 4C
ЗАСТОСУВАННЯ
Вентилятор може використовуватися в будинках, квартирах, кафе, офісах і інших будівлях. Універсальний дизайн в сірому кольорі дозволяє вписати обладнання в будь-який інтер'єр. На корпусі розміщується кольорова смужка, колір якої ви можете вибрати в одному з 4 варіантів: блакитна, жовта, зелена або червона (входять в комплект поставки).МОНТАЖ/ОБСЛУГОВУВАННЯ
Монтаж може бути як стельовий, так і настінний. Зрідка необхідний догляд за вентилятором. Досить зняти зовнішню панель і протерти від пилу внутрішню частину обладнання.Зацікавив вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CZ GREY DESIGN 4C? Тоді швидше телефонуйте за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотній дзвінок. Також менеджери Альтер Ейр можуть проконсультувати вас і надати допомогу у виборі обладнання.

6 608 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити





















