Осьовий витяжний вентилятор Pax Norte black

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Pax |
| Розхід повітря | 110 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | Тихий (до 30 дБа) |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/х |
| Опції керування | Дистанційне керування, датчик світла, датчик вологості, регулятор швидкості, таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 177х58 мм |
| Споживана потужність, Вт | 4 Вт |
| Робоча температура, °C | до +45 °C |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100-140 мм |
| Електропідключення | 230 В AC / 12 В DC |
Інтелектуальний вентилятор Pax Norte black - це поєднання сучасних технологій, екологічності та вишуканого дизайну. Він оснащений датчиками світла, вологості та температури, таймером затримки та іншими корисними функціями, аби подарувати вам ще більше комфорту у власній оселі.
Компактний Norte black вишуканого чорного кольору розрахований на постійну безперервну роботу і керується просто зі смартфону - за допомогою застосунку Pax wireless (доступний в Play Market та App Store).Віддалене налаштування та контроль можливі завдяки наявності Bluetooth-порту.
Витяжний вентилятор Norte розрахований на постійну роботу, усі налаштування та режими можна змінювати лише через застосунок.
Вентилятор може бути підключений як до мережі 230 В, так і до 12 В постійного струму. Ці два варіанти електроживлення можуть використовуватися тільки окремо. Підключення варто довірити кваліфікованому спеціалісту.
Розширений функціонал
Пристрій змінює швидкість (і продуктивність) відповідно до пошуку виробника:
- Низька швидкість - вентилятор працює з мінімальною продуктивністю (33 м3 / год, тобто 30% від загальної продуктивності) за умови безперервної роботи.
- Середня швидкість - режим активується за допомогою датчика світла (реагує на ввімкнення світла в приміщеннях), працює на 60% від загальної продуктивності (66 м3 / ч).
- Висока швидкість - режим активується за допомогою датчика вологості (при перегляді рівню вологості відповідно до заданого значення), працює на 80% від загальної продуктивності (88 м3 / ч).
За допомогою застосунку перед вами відкриваються більше інших можливостей Pax Norte black:
- активація безшумного режиму
- таймер затримки вимкнення - вентилятор автоматично вимикається лише після визначеного часу
- відкладений старт увімкнення - це дозволяє перемикати заданий час старту
- управління датчиком світла
- управління датчиком вологості
- Режим ТУРБО - робота на підвищеній потужності (110 м3 / рік) впродовж 15 хв
- розподілив теплого повітря від камінної кімнати до сусіднього приміщення.
Це ідеальне рішення для тих, хто полюбляє вишуканий комфорт і має бажання цілковито автоматизувати техніку навколо себе.
Конструкційні особливості
Витяжний вентилятор Pax Norte black виготовлений у Швеції і являє собою невеликий малогабаритний, проте дуже технологічний пристрій
Уся електроніка прихована під його корпусом, натомість вентилятор цілковито розбірний.
Чорна матова кришка може зніматися, вона не впливає на функціонал. Зворотній клапан до комплектації не входить, але потреби у ньому немає, оскільки вентилятор за замовчуванням розрахований на безперервну роботу. Якщо ви плануєте налаштовувати пристрій «під себе», зворотній клапан можна придбати окремо.
Застосування
Автоматичне налаштування Pax Norte black відповідає характеристикам вентилятора для ванної кімнати. Насправді перелік приміщень, де Norte забезпечує комфорт, значно ширший. Він просто незамінний в приватних будинках та квартирах - на кухні, в кімнатах з каміном, у SPA-зоні та джакузі, гардеробних, коморах та пральнях.
Монтаж
Вентилятор Pax Norte підключається до повітроводу з діаметром 100-140 мм і може монтуватися на стіні та на стелі. Встановлення Pax Norte black відбувається так просто, що процес не потребує особливих зусиль. Пристрій має всі необхідні базові установки, після монтажу залишається лише ввімкнути клавішу пуску та насолоджуватися тихим комфортом.
Обслуговування
В обслуговуванні вентилятор Norte black шведського виробника не менш простий, ніж у монтажі - піклуйтеся про його чистоту за допомогою вологої серветки. Усі продукти Pax проходять жорсткий контроль якості та безпеки.
Придбати вентилятори Pax Norte black в Україні
Компанія Alter Air постачає вентилятори Pax Norte на всій території України. У нашому інтернет-магазині за тел. 0-800-33-08-28 Ви можете отримати інформацію про продукт, ціни, сервіс та умови розширеної офіційної гарантії.










