Осьовий віконний вентилятор Soler&Palau HCM-N 225

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 900 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1350 об / хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Автоматична заслінка |
| Розміри, мм | 298 х 125 мм |
| Споживана потужність, Вт | 40 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 до +40°С |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | от 262 до 267 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор віконного типу Soler&Palau HCM-225 N застосовується в малогабаритних кімнатах з підвищеною запиленістю і забрудненістю повітря з метою його видалення на вулицю через отвір у вікні. Монтаж таких пристроїв не принесе складнощів, оскільки для цього потрібно лише підготувати віконний проріз і необхідні кріплення.
Витяжка повітря з допомогою віконних вентиляторів Soler&Palau HCM-225 N не вимагає наявності повітроводів, викид повітря відбувається безпосередньо через вікно. Частота обертання двигуна цих пристроїв складає 1700 об/хв, чого цілком вистачає для установки Soler&Palau HCM-225 N в невеликій житловій кімнаті. Захист IPX4 від впливу конденсату дозволяє використовувати віконний вентилятор Soler&Palau HCM-225 N в приміщеннях з високою вологістю.
Щоб купити дану модель вентилятора по самій вигідною ціною з доставкою в будь-який регіон України і монтажем, звертайтеся в компанію Альтер Ейр телефоном: 0800330828.




















