Осьовий вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau SILENT-100 CHZ ECOWATT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/м |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 158 х 158 х 109,3 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Настінні витяжні вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CHZ ECOWATT – пристрої іспанського виробництва, визнані видаляти повітря з невеликих приміщень.
Особливістю даної серії є низький рівень шуму, що досягається завдяки спеціальній аеродинамічній формі крильчатки і кріплення двигуна з допомогою спеціальних silent блоків, що значно знижує вібрацію при роботі.
Вентилятор оснащений датчиком вологості, який автоматично переводить пристрій в режим підвищеної продуктивності при досягненні заданого рівня вологості в приміщенні.
Високий захист від попадання вологи дозволяє використовувати дані пристрої у ванних кімнатах і подібних приміщеннях.
Основна відмінність Soler&Palau SILENT-100 CHZ ECOWATT від інших вентиляторів даної серії – використання особливого двигуна, який споживає мінімальну кількість електроенергії і має тривалий термін служби.
Купити вентилятори для ванної кімнати Soler&Palau SILENT-100 CHZ ECOWATT можна, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр або зробивши замовлення через корзину.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CHZ ECOWATT

















