Осьовий вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 119 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER – настінний вентилятор для застосування в побутових приміщеннях з високою відносною вологістю і поганим повітрям.
Висока продуктивність у поєднанні з низьким шумом роблять дані вентилятори відмінним пристосуванням для організації здорового мікроклімату в будь-якій будівлі.
Зворотний клапан, яким оснащений вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER, дозволяє запобігти попаданню витяжного повітря назад в приміщення.
Крім того, витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER має регульований таймер, за допомогою якого Ви можете керувати часом роботи пристрою.
Також Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER має світлоіндикатор.
Купуючи настінний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CRZ SILVER у салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, Ви отримаєте сертифіковану продукцію від виробника з гарантією якості. Телефонуйте за телефоном: 0800330828.




















