Осьовий вентилятор Elicent Elegance 120 MHY Smart Black

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 165 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36,7 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 91 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Elegance 120 MHY Smart Black - це витяжний вентилятор для ванни та туалету, оснащений датчиком вологості.
Ці моделі забезпечують відведення до 165 м³ на годину брудного і вологого повітря з цих зон. Пряме завдання вентилятора такого типу - підтримувати комфортний мікроклімат і не допустити скупчення неприємних запахів у приміщенні.
Характеристики Elegance 120 MHY Smart Black
Витяжні вентилятори Elegance 120 MHY Smart Black здатні самостійно контролювати рівень вологості в приміщенні та нормалізувати його за необхідності. Принцип роботи датчика вологості дуже простий: у разі перевищення нормального рівня вологи датчик активує роботу пристрою, водночас продуктивність витяжки автоматично регулюється, виходячи з поточних показників вологості в приміщенні.
Головна перевага вентиляторів Elegance 120 MHY Smart Black полягає в їхній тихій та економічній роботі: рівень шуму не перевищує 36,7 дБА, а споживана потужність становить лише 15 Вт. Такі характеристики зумовлені наявністю шарикопідшипника двигуна, що забезпечує стабільну та довговічну роботу пристрою.
Додатково вентилятори Elegance 120 MHY Smart Black оснащені зворотним клапаном, який запобігає повторному проникненню відпрацьованого повітря до приміщення після вимкнення системи. Також пристрої мають захист від води та термозахист, що гарантує їхню безпечну експлуатацію. Захист від води забезпечується унікальною конструкцією корпусу, а термозахист здійснюється шляхом деактивації витяжки в разі досягнення порогової температури в 40°C.
Крім цього, варто відзначити дизайн вентиляторів цього типу. Чорний колір корпусу здатний підкреслити дизайн будь-якого сучасного інтер'єру, органічно доповнивши його. Сам корпус виготовляється зі стійкого до пошкоджень якісного пластику. Такий матеріал, до всього іншого, має досить тривалий термін експлуатації.
Витяжні вентилятори Elegance 120 MHY Smart Black - найкращий варіант для реалізації якісної вентиляції та підтримання оптимальних мікрокліматичних умов у будинку або квартирі.





















