Осьовий вентилятор Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 165 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36,7 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, Стельовий |
| Колір | Графітовий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 91 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Витяжні вентилятори Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite являють собою сучасний варіант для забезпечення комфортного мікроклімату в брудних зонах будинку, квартири та інших приміщень.
Особливість моделей цього типу полягає у високій продуктивності (165 м3/год) і наявності регулятора швидкостей, тож користувач зможе задавати комфортні для себе значення за об'ємом повітря, що видаляється.
Переваги Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite
Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite - це дизайнерські осьові витяжні вентилятори, виконані в графітовому кольорі з привабливим корпусом. Мінімалістичний стиль Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite дає змогу легко інтегрувати їх в інтер'єр будь-якої кухні, ванної, туалету та інших приміщень, де потрібна примусова вентиляція.
Якісні характеристики вентиляторів Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite заслуговують на особливу увагу. Застосовуваний при виробництві пристроїв ABS-пластик вирізняється винятковою стійкістю до пошкоджень і різних впливів, а особлива конструкція приладу запобігає потраплянню бризок води всередину системи, забезпечуючи її безпечне функціонування.
Безпека роботи витяжок Elegance 120 2SPEED Graphite також гарантується термозахистом. У разі перевищення певної температури (40 градусів Цельсія) витяжка автоматично призупиняє роботу, запобігаючи можливим неполадкам.
Ефективність роботи вентиляторів Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite зумовлена наявністю шарикопідшипникового мотора, який не лише відповідає за якісну витяжку повітря, а й працює тихо (з рівнем шуму не більш ніж 35.7 дБА) та економічно (споживаючи всього 15 Вт/год).
Максимально високу ефективність вентиляції дає змогу досягти зворотний клапан на корпусі вентиляторів Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite. Цей елемент блокує отвір забору повітря після вимкнення пристрою, запобігаючи потраплянню забрудненого повітря назад у приміщення.
Обираючи Elicent Elegance 120 2SPEED Graphite, ви отримуєте високоефективний пристрій для примусової вентиляції та стильне рішення для своєї ванної кімнати.












