Осьовий вентилятор Elicent Elegance 100 Timer Black

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 90 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31.5 дБа |
| Тип монтажу | Настінний, Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 160х160 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Elegance 100 TIMER Black - це модель витяжного вентилятора для санвузла, розроблена компанією Elicent. Функцією такого приладу є відведення брудних повітряних мас із туалету або ванної. Без витяжки в цій зоні ви ризикуєте зіткнутися з високою вологістю і неприємними запахами.
Особливості вентилятора Elegance 100 TIMER Black
Витяжка Elegance 100 TIMER Black вирізняється сучасним та унікальним дизайном. Чорний корпус вентилятора ідеально доповнить інтер'єр будь-якого приміщення, підкресливши його стиль. Крім того, модель Elegance 100 TIMER Black має високу продуктивність, здійснюючи витяжку відпрацьованого повітря об'ємом 90 м³ на годину, вентилятор підтримує комфортну атмосферу всередині.
Для автоматизації процесу вентиляції ця модель оснащується таймером затримки вимкнення, який деактивує роботу системи через 3-25 хвилин (залежно від заданих користувачем налаштувань) після вимкнення світла в приміщенні.
Також, важливо відзначити, витяжний вентилятор Elegance 100 TIMER Black виготовляють із високоякісних матеріалів, характеристики міцності використовуваного пластику зумовлюють довгу та надійну роботу пристрою. Крім того, шарикопідшипниковий двигун, встановлений у витяжках Elegance 100 TIMER Black, забезпечує максимально тихе функціонування приладу, "поріг" шуму цих моделей не перевищує 31,5 дБА, що можна порівняти з нормами для спальних кімнат. Крім акустичних характеристик, мотор на кулькових підшипниках не споживає багато електрики, витрачаючи всього 14 Вт на годину, ця система здійснює якісну вентиляцію.
Додатково, компанія Elicent подбала про безпечну роботу витяжних вентиляторів Elegance 100 TIMER Black, оснастивши їх термо- і вологозахистом. Тепер, у разі перевищення допустимих показників за температурою система самостійно деактивується, а захист від потрапляння вологи всередину системи дає змогу використовувати ці пристрої поблизу відкритих джерел вологості.
Зворотний клапан, встановлений на корпусі витяжок Elegance 100 TIMER Black, робить процес вентиляції максимально ефективним. Так, у разі вимкнення системи зворотний клапан блокує отвір для забору, не даючи змоги забрудненому повітрю знову проникнути в приміщення.
У результаті, Elegance 100 TIMER Black - це найкраще рішення для забезпечення здорової атмосфери у ванній або туалеті.






















