Осьовий вентилятор для ванної Вентс 100 ЛД К Л алюмат

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 88 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Сталевий |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IP34 |
| Номінальна частота обертання | 2300 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 152х152 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °С |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Енергоощадний та високопродуктивний вентилятор Вентс 100 ЛД К Л алюмат є одним з найяскравіших представників на сучасному ринку вентиляційної техніки.
Увагу споживачів приваблює його оригінальний і стильний дизайн, його лицьова частина має накладку з натурального алюмінію матового відтінку. Погодьтеся, це досить креативно буде виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Технічні характеристики зовсім не поступаються дизайну. Двигун став більш міцним і витривалим, так як працює на кулькових підшипниках, які характеризуються високою зносостійкістю.
Зворотний клапан, який не допускає зворотний приплив повітря при вимкненій системі, також передбачено в цій моделі. Управління та експлуатація не вимагають спеціальних навичок і додатково обслуговування.
Високі технічні параметри та економічність у використанні роблять цей пристрій ідеальним для придбання.
Купити вентилятор Вентс 100 ЛД К Л алюмат можна просто на сайті магазину Альтер Ейр.










