Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CZ GOLD

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Золотий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180 х 180 х 119 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Настінний вентилятор Soler&Palau SILENT-200 CZ GOLD золотого кольору – новинка від іспанського виробника витяжних вентиляторів Soler&Palau.
У ньому поєднуються надійність, якість, ефективність і чудовий зовнішній вигляд.
Вони здатні обробляти 180 куб. м повітря на годину, що дає можливість обслуговувати з їх допомогою невеликі побутові приміщення.
Двигун на підшипниках продовжує термін служби вентилятори Soler&Palau SILENT-200 CZ GOLD.
Однією з головних позитивних особливостей цього пристрою є його мінімальний рівень шуму 33 дБ).
Ці вентилятори визнані самими тихими у світі, і аналогів їм важко відшукати.
Компанія Альтер Ейр пропонує повний асортимент даних вентиляторів за найвигіднішими цінами з постійними знижками.












