Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CZ BLACK DESIGN - 4C (230V 50)

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 210 х 210 х 145 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Дизайнерський вентилятор від Soler & Palau SILENT-200 CZ BLACK DESIGN - 4C (230V 50) – кліматична техніка для побутового та комерційного використання. Витяжний вентилятор виконаний в чорному колір, має декоративний елемент у вигляді вертикальної смужки, яка може бути виконана в п'яти кольорах:
- Синій;
- Червоний;
- Жовтий;
- Зелений;
- Білий.
Всі смужки входять в комплект поставки.
Абревіатура CZ в назві означає наявність:
- C – зворотний клапан;
- Z – кулькові підшипники.
Конструкційні особливості
Лопаті вентилятора знаходяться за лицьовою панеллю, яка приховує всі внутрішні складові. Видалення повітря відбувається крізь зазори, які розміщені по боках вентилятора.
SILENT-200 CZ BLACK DESIGN-4C виконаний з АБС пластику – це міцний матеріал, стійкий до сонячних променів і подряпин. Наявність зворотного клапана запобігає попаданню в будинок пилу та інших частинок, коли техніка не працює або коли має місце зворотний потік повітря.
Ще трохи характеристик:
- Шумозаглушення за рахунок гумових «сайлент-блоків».
- Термозахист.
- Електродвигун однофазний.
Технічні особливості
Модель SILENT-200 CZ BLACK DESIGN має наступні тех. особливості:
- Герметичність другого класу;
- IP45 захист.
- Робоча температура повітря від 0 °С до 40 °С.
- Розміри ВхШхГ – 210х210х145 мм.
- Рівень шуму дБ(А) – 35.
Монтаж, обслуговування
Вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CZ BLACK DESIGN - 4C (230V 50) призначений для настінного і стельового монтажу. Викид повітря проводиться в систему повітропроводу. Обслуговування мінімальне, іноді варто знімати зовнішню декоративну панель і видаляти зайвий пил.
Застосування
Даний вентилятор може використовуватися у приміщеннях різного призначення, як житлових: квартири, будинки, так і громадських офіси, кафе, магазини.
Купити вентилятор SILENT-200 CZ BLACK DESIGN можна в Альтер Ейр зателефонувавши за номером 0-800-308-28, або замовивши зворотний дзвінок на сайті.




















