Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C, з таймером

Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C, з таймером
8 270 грн
Код товару: a-5210604100
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Soler&Palau
Розхід повітря:
175 м³/г
Площа до, м²:
20
Рівень шуму, дБ:
35 дБа
Тип монтажу:
Вбудований, настінний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C, з таймером
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 175 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 35 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2350 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 210 х 210 х 145 мм |
| Споживана потужність, Вт | 16 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.88 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C – досконала витяжна модель, яка призначена для боротьби з забрудненим повітрям, а також підвищеними показниками вологості в різних приміщеннях: ванна, санвузол, комора або гардеробна кімната. Діапазон робочих температур: 0°C...+40°C. Індекс CRZ розшифровується так:
- C - вбудований зворотний клапан. Він запобігає появі зворотної тяги і перешкоджає попаданню брудного повітря із загальної системи вентиляції назад в кімнату, навіть якщо пристрій неактивно.
- R - наявність таймера. З його допомогою власник може регулювати період від початку роботи вентилятора до його самостійного відключення, виключаючи роботу в холосту. За цей час пристрій усуває неприємні запахи і підвищену вологість в кімнаті, завдяки своїй високій продуктивності – 85 м³/год.
- Z - означає, що ЄС-двигун вентилятора Soler & Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C працює на кулькових підшипниках, які гарантують до 30 000 активної діяльності пристрою.
Корпус вентилятора призначений для прихованого монтажу, а в кімнаті видно тільки білосніжна кришка з вбудованим світлоіндикатор. Завдяки своєму бездоганному дизайну, вона впишеться в будь-який інтер'єр, а чотири додаткових різнокольорових смужки зможуть доповнити індивідуальність кожної кімнати. Повітря всмоктується збоку і направляється назовні або в невеликий повітропровід. Також кришка служить своєрідним захистом внутрішніх механізмів від засмічень і бризок води.
Вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C працює зовсім безшумно завдяки інноваційним технологіям виробництва. Двигун всередині корпусу кріпиться за допомогою спеціальних гумових «сайлент-блоків», а резиново-металеві втулки усувають всі вібрації від роботи двигуна.
Завдяки захисту від вологи класу IP45 і II класу електробезпеки, вентилятор можна встановлювати в кімнатах з підвищеною вологістю. Придбати модель безшумного і потужного вентилятора Soler & Palau, серії SILENT-200 CRZ DESIGN 3C можна в офіційного дилера компанії Альтер Ейр, скориставшись можливостями сайту або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28.
Вентилятор Soler & Palau SILENT-200 CRZ DESIGN 3C працює зовсім безшумно завдяки інноваційним технологіям виробництва. Двигун всередині корпусу кріпиться за допомогою спеціальних гумових «сайлент-блоків», а резиново-металеві втулки усувають всі вібрації від роботи двигуна.
Завдяки захисту від вологи класу IP45 і II класу електробезпеки, вентилятор можна встановлювати в кімнатах з підвищеною вологістю. Придбати модель безшумного і потужного вентилятора Soler & Palau, серії SILENT-200 CRZ DESIGN 3C можна в офіційного дилера компанії Альтер Ейр, скориставшись можливостями сайту або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28.

8 270 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити

















