Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CZ GREY DESIGN 4C

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 об/х |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 247 х 247 х 179 м |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутові вентилятори настінного типу Soler&Palau SILENT-100 CZ GREY DESIGN 4C – прекрасне рішення для забезпечення витяжки повітря з невеликих приміщень, таких як ванні кімнати, кухні, гардеробні, санвузли.
Завдяки привабливому дизайну, дані пристрої впишуться в будь-який тип інтер'єру, а практично безшумна робота гарантує, що вентилятори не будуть завдавати дискомфорт знаходяться в приміщенні людей.
Захисна кришка сірого кольору має не тільки декоративну функцію, але і захищає пристрій від прямого попадання водних бризок. Зворотний клапан захищає приміщення від попадання повітря при вимкненому пристрої, а наявність кулькових підшипників гарантує тривалий термін використання.
Купити дизайнерські вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CZ GREY DESIGN 4C за доступною ціною в Києві (з доставкою по областях) можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр або по телефонах 0-800-33-08-28, (044) 223-42-42.















