осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CRZ Silver Design 3C, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор серії Soler&Palau Silent 100 CRZ Silver Design 3C - універсальне рішення для побутових приміщень зі складним хитромудрим дизайном. Декоративна панель виробу виготовлена з міцного якісного пластику. У цій моделі вона виконана в нетиповому сріблястому кольорі. Також вона укомплектована чотирма змінними смужками різного кольору для вибору відповідно до інтер'єру. Виріб можна встановити в будь-якому положенні.
Крім особливостей дизайну потрібно наголосити на енергоощадних властивостях вентилятора. Їх забезпечує вбудований таймер вимкнення пристрою, який можна встановити на період від однієї хвилини до пів години до повного вимкнення двигуна. Шумоізоляцію роботи двигуна забезпечують гумометалеві втулки. Вони усувають вібрації і гасять шум від його обертань, а отже прилад не порушуватиме комфорт у приміщенні.
Якщо у вас залишилися питання щодо моделі Soler&Palau Silent 100 CRZ Silver Design 3C, їх можна поставити кваліфікованим консультантам компанії Альтер Ейр.
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CRZ Silver Design 3C
Робоча характеристика SILENT-100 CRZ SILVER DESIGN 3C




















