Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/м |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 5 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори для ванних кімнат Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT – високотехнологічні пристрої, які відрізняються високою ефективністю роботи і практичною безшумністю.
Наявність захисної кришки не тільки запобігає попаданню прямих крапель води в пристрій, але і завдяки змінним смужкам дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр.
Вентилятор оснащений регульованим таймером, який можна виставити на період від 1 до 30 хвилин.
Використання особливого двигуна дозволяє істотно збільшити термін служби Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT і знизити кількість споживаної енергії.
Тиха робота досягається завдяки спеціальному кріпленню електродвигуна до корпусу.
Купити настінні вентилятори Soler&Palau SILENT-100 CRZ DESIGN ECOWATT з доставкою Ви можете в компанії Альтер Ейр за доступною ціною в Києві.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CRZ DESIGN ECOWATT










