Осьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CRZ Design 3C, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | 26.5 |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CRZ Design 3C - витяжний вентилятор для санвузлів і ванних, відмітною особливістю якого, порівняно з аналогами, є мінімальний рівень шуму. Унікальність збірки полягає у використанні спеціальних гумово втулок, корпус не вібрує від роботи двигуна.
Для перешкоди зворотному потоку повітря, модель оснащена спеціальним клапаном, а також Soler&Palau Silent 100 CRZ Design 3C має таймер затримки вимкнення. Вологостійкість забезпечена використанням високоякісного пластику. Підключення здійснюється через автономний вимикач або перемикач світла.
Компактні розміри і незначну вагу не викликає складнощів з монтажем, дозволяють безперешкодно поводити профілактичні роботи.
Візитною карткою вентиляторів цієї серії є стильний дизайн. Якщо є сумніви, зверніться до Альтер Ейр, вам гарантована професійна консультація і вигідна ціна.
Робоча характеристика Soler&Palau Silent-100 CRZ Design 3C
Габаритне креслення Soler&Palau Silent-100 CRZ Design 3C












