Осьовий вентилятор для ванної Maico ECA 150 ipro VZC, з таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 250 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33/40 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Таймер |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 228х228 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15/19 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутовий витяжний вентилятор MAICO ECA 150 ipro VZC призначений для установки у невеликих приміщеннях з підвищеним рівнем вологи. Дана модель оснащена всіма необхідними функціями для організації сприятливого мікроклімату у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, коморах та інших підсобних приміщеннях. Індекс VZC передбачає наявність таймера уповільнення.
Конструкційні особливості
В першу чергу варто звернути увагу на зовнішній вигляд MAICO ECA 150 ipro VZC. Цілісна передня панель білого кольору виконана з ударостійкого пластику, приховує всі внутрішні комплектуючі та захищає їх від потрапляння води, пилу та інших дрібних частинок.
MAICO ECA 150 ipro VZC оснащений інтелектуальним програмуванням, що робить управління легким. Вентилятор має 2 рівні потужності та 4 робочі програми, які легко налаштувати за допомогою регулятора, розміщеного у приладі:
- комфортна;
- раціональна;
- економічна;
- продуктивна.
Безперебійну та тривалу роботу обладнання забезпечує енергоощадний надійний двигун на кулькопідшипниках. А довгостроковість експлуатації гарантує підвищений рівень захисту IPX5 від вологи та перегріву.
Варто звернути увагу й на те, що модель оснащена регульованим таймером уповільнення. Ви можете самостійно налаштовувати час вибігу (0/8/17/25 хв.) та уповільнене включення (0/50/90/120 сек.) за допомогою кнопок. Для зручності, всі параметри відображатимуться на світлодіодному індикаторі.
Застосування
Використовувати осьові вентилятори MAICO ECA 150 ipro VZC можна у приміщеннях як побутового: будинках, квартирах, дачах, так і комерційного призначення: офісах, готелях, кафе тощо. Дизайн техніки виконаний в мінімалістичному оформленні, що вдало підійде як для класичного, так і нестандартного інтер'єрного рішення.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів MAICO ECA 150 ipro VZC – настінний/стельовий, установку обладнання необхідно надати фахівцям, оскільки правильне підключення гарантує налагоджену та довгу роботу техніки. Обслуговування вентиляторів складається з періодичної очистки внутрішніх деталей від пилу, для цього вам необхідно відключити техніку, зняти декоративну панель та видалити забруднення сухою губкою. Активація роботи проводиться за допомогою вимикача освітлення або окремого вимикача
Хочете купити вентилятор MAICO ECA 150 ipro VZC? Звертайтеся до консультантів компанії Альтер Ейр за номером телефону 0-800-33-08-28. Потрібна більш детальна консультація фахівців? Клікайте на кнопку зворотного зв'язку та незабаром з вами зв'яжеться вільний менеджер.
Робоча характеристика
Габаритне креслення Maico ECA 150 ipro VZC













