Осьовий вентилятор для ванної Maico ECA 120 KP, з шнуровим вимикачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 170 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2600 |
| Опції керування | Шнуровий вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 171х171 мм |
| Споживана потужність, Вт | 19 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Практичний і зручний побутовий вентилятор Maico ECA 120 KP зі шнуровим вимикачем, прекрасно підходить для забезпечення своєчасної вентиляції невеликих приміщень. Дана модель чудово захищена від впливу вологи і скупчення конденсату, а стильний корпус із стійкого до ударів пластику не тільки органічно віллється в будь-який інтер'єр, але і захистить робочий механізм від пошкоджень.
Пристрій здатний забезпечувати досить серйозні обсяги воздухооборота, протягом тривалого терміну безперервно організовуючи відтік витяжного повітря. При цьому обладнання функціонує безшумно, не доставляючи дискомфорту знаходяться в приміщенні мешканцям.
Монтувати дану модель можна в будь-якому положенні (вертикально або горизонтально) навіть в приміщеннях, що не володіють великими обсягами вільного місця. Установка може бути проведена в будь-якому зручному положенні, при цьому для спрощення процесу кришка вентилятора знімається, а після закінчення монтажу легко монтується на місце.
Придбати Maico ECA 120 KP в Києві за низькою ціною, а також отримати найбільш повну консультацію Ви зможете в салоні Альтер Ейр. Для цього вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером 0800330828.
Робоча характеристика Maico ECA 120 KP
Габаритне креслення Maico ECA 120 KP



















