Осьовий вентилятор для ванної Maico ECA 120

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 170 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2600 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 171х171 мм |
| Споживана потужність, Вт | 19 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Стильний і практичний осьової вентилятор Maico ECA 120 - ідеальний вибір для створення комфортного мікроклімату в житлових, а також підсобних приміщеннях. Незважаючи на невеликі розміри вентилятора, він може забезпечити високий об'ємний витрата повітря. Потужний двигун може безперервно працювати протягом тривалого часу. Монтаж вентилятора відбувається без необхідності використання спеціального інструменту, за допомогою двох спеціальних пружинних затискачів.
Основні риси пристрої - гармонійне поєднання високої продуктивності і низького рівня енергоспоживання. Власники цієї моделі отримують відмінну якість за прийнятною ціною. Решітка вентилятора виконана з особливо стійкого до пошкоджень пластика, а робочі механізми абсолютно не бояться впливу вологи. Таке рішення дає можливість використання цього простого і зручного обладнання навіть у ванних кімнатах. Крім того, її білий колір не втратить своєї інтенсивності навіть через довгі роки роботи.
Вентилятор Maico ECA 120 також відрізняється гранично низьким рівнем створюваного звукового тиску, зменшуючи рівень шуму. Позбавлення від витяжного повітря буде відбуватися максимально тихо. Дана модель не примхлива в обслуговуванні, надійно захищена від програвав і від утворення конденсату. Може бути встановлена практично в будь-якому положенні.
Придбати сучасний Maico ECA 120 в Києві за прийнятною ціною можна в салоні Альтер Ейр, що поставляє продукцію тільки провідних виробників кліматичної техніки. Для цього вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером 0800330828.
Графік продуктивності Maico ECA 120
Габаритне креслення Maico ECA 120










