Осьовий вентилятор для ванної Maico ECA 100 ipro B, з датчиком руху

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 78/92 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 27/32 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Номінальна частота обертання | 1200 об/х |
| Опції керування | Датчик руху |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 159х159 мм |
| Споживана потужність, Вт | 6/8 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
У кожному приміщенні існують кімнати з підвищеним рівнем вологості, скупченням неприємних запахів і збільшеним показником забрудненого повітря. Найчастіше цими кімнатами є ванні, санвузли, душові та навіть кухні. У боротьбі з подібними проблемами допоможуть витяжні вентилятори Maico. Пристрої з легкістю видалять неприємний запах і відпрацьоване повітря у вентиляційну шахту та оптимізують показники вологості.
Вентилятор Maico ECA 100 ipro B є ідеальним варіантом для невеликих приміщень з підвищеним рівнем вологості. Дизайн обладнання виконаний в класичному стилі. Прості форми, невеликі габарити і цільна передня панель робить пристрій прикрасою для будь-якого інтер'єру. Крім того, панель запобігає доступ води до внутрішніх запчастин вентилятора.
Що стосується функціонального наповнення, окрему увагу варто звернути на вбудований датчик руху, зона дії якого становить до 5 метрів, горизонтальний діапазон виявлення 100 градусів, а вертикальний - 82 градусів. Тепер пристрій буде включатися автоматично, як тільки в кімнату зайде людина. Таким чином ви зможете заощадити електроенергію, адже ймовірність холостої роботи вентилятора виключається.
Витяжний вентилятор Maico ECA 100 ipro B може працювати в чотирьох режимах (комфортний, нічний, економічний і продуктивна програма) і на двох швидкостях, які можна налаштувати за допомогою опціонального окремого перемикача. Підвищений термозахист і матеріал високої якості, з якого виготовлено обладнання зроблять роботу обладнання довгостроковою та безперебійною. Активація роботи відбувається автоматично без додаткових перемикачів.
Придбати модель Maico ECA 100 ipro B ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 0-800-33-08-28.
Робоча характеристика Maico ECA 100 ipro B
Габаритне креслення Maico ECA 100 ipro B




















