Осьовий вентилятор для ванної кімнати Soler&Palau DECOR-300 CH

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 250-280 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2240 об/хв |
| Опції керування | Світловий індикатор Датчик вологості Таймер, Захист від перегріву |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 200 х 200 х 129 мм |
| Споживана потужність, Вт | 23 Вт |
| Робоча температура, °C | от 0°С до +40°С |
| Вага | 1.44 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150-160 мм |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Осьовий вентилятор Soler&Palau DECOR-300 CH - це багатофункціональний пристрій, котрий забезпечить ефективну вентиляцію, контроль рівня вологи, та видалить неприємні запахи із ванних кімнат, туалетів, пральних та кухонь.
Основні технічні характеристики вентилятора DECOR-300 CH
У приміщеннях площею до 15 м² вентилятор DECOR-300 CH буде ефективно відпрацьовувати вологе повітря, забезпечуючи комфорт споживачів та захист від плісняви. До основних характеристик вентилятора належить:
корпус виготовлений з якісного АБС-пластику;
діаметр повітропроводу 150-160 мм забезпечує зручний монтаж у стіну;
максимальний розхід повітря становить 280 м³/год;
клас захисту IPX4 - прилад захищений від бризок води.
Діапазон робочої температури вентилятора DECOR-300 CH становить від 0°C до +40°C, що підходить для надійного побутового використання.
Особливості вентилятора DECOR-300 CH
Вентилятор має перелік характеристик, які відрізняють його з лінійки DECOR від бренду Soler&Palau. ці особливості є функціональними та забезпечують комфорт для споживача. До них належать:
Вбудований зворотний клапан перешкоджає проникненню неприємних запахів та пилу з вентиляційної системи.
Таймер дозволяє регулювати автоматичне вимкнення вентилятора в діапазоні від 1 до 30 хвилин.
Датчик вологості (гідростат) вмикає вентилятор при перевищенні встановленого рівня вологості (налаштовується на 60%, 70%, 80% або 90%) та вимикає після його зниження і завершення роботи таймера.
Світловий індикатор: сигналізує про підключення пристрою до електромережі та його роботу.
Захист від перегріву: вбудований термозахист забезпечує безпечну експлуатацію навіть при тривалому використанні.
Знімна передня панель: спрощує процес очищення та обслуговування вентилятора.
Вентилятор Soler&Palau DECOR-300 CH є оптимальним вибором для забезпечення якісної вентиляції у вологих приміщеннях, поєднуючи сучасний дизайн, надійність та функціональність.

















