Осьовий вентилятор для ванної Elicent Elegance 150

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 315 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43,9 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 200 х 200 х 105 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Побутові витяжні вентилятори призначені для створення оптимального мікроклімату в невеликих кімнатах з підвищеним рівнем вологості і концентрацією неприємного запаху. Переважно такими кімнатами є ванні, санвузли, душові, кухні та інші підсобні приміщення де відсутня природна вентиляція.
Вентилятори Elicent ELEGANCE 150 призначений для монтажу в невеликих приміщеннях з великою кількістю відпрацьованого повітря, «брудних зонах». Необхідно звернути увагу на дизайн обладнання. Передня панель служить гідною прикрасою будь-якого приміщення. Італійський дизайн відображає витонченість і в той же час простоту.
Пристрій виконаний з міцних і надійним матеріалів, стійких до негативного впливу зовнішнього середовища, в тому числі і ультрафіолетових сонячних променів. Економічний двигун з кульковими підшипниками сприяє безперервній роботі до 30 000 годин. При цьому показники ефективності залишаються високими. Варто відзначити, що вентилятор споживає мінімум електроенергії, що дозволить вам заощадити витрати на комунальні послуги.
Для підтримки максимально комфортних умов, обладнання покрито спеціальним шумоизолятором, тому під час експлуатації пристрій практично не чутно. Так само вентилятор оснащений підвищеним захистом від перегріву, що позитивно впливає на довгостроковість використання. Вбудований зворотний клапан призначений для запобігання попаданню відпрацьованого повітря з вентиляційного каналу назад в приміщення. Монтаж може здійснюватися легко і швидко як на стіни, так і на стелю. Компактні габарити дозволяють установку в приміщеннях з обмеженим вільним простором.
Дізнатися більш детальну інформацію та придбати обладнання ви можете у фахівців компанії Альтер Ейр звернувшись за номером телефону 0-800-33-08-28.



















