Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-Style 150 PRO 2VEL

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 295 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 43.9 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 200х200 мм |
| Споживана потужність, Вт | 25 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Настінний вентилятор Elicent E-Style 150 PRO 2VEL призначений для видалення повітря з ванних кімнат. Завдяки вбудованому захисту від бризок, внутрішні компоненти вентилятора захищені.
Корпус вентилятора виготовлений з пластику. Лопаті крильчатки спроєктовані таким чином, щоб максимально збільшити продуктивність пристрою і знизити рівень шуму при роботі.
Особливість даних агрегатів — дві швидкості обертання вентилятора. Перша швидкість — стандартний режим роботи. Друга швидкість призначена для видалення значних обсягів повітря. Наприклад, коли необхідно максимально швидко видалити вологе повітря з ванної кімнати. Перемикання швидкості обертання вентилятора здійснюється за допомогою спеціального двохпозиційного контролеру.
Завдяки з’ємній передній панелі, побутовий вентилятор Elicent E-Style 150 PRO 2VEL простий в обслуговуванні - внутрішні компоненти можна чистити самостійно. Спеціальний клапан-метелик запобігає потраплянню всередину приміщення повітря з повітроводів, коли пристрій вимкнено.
Купити настінний вентилятор Elicent E-Style 150 PRO 2VEL за вигідною ціною Ви можете в компанії Альтер Ейр, оформивши онлайн заявку на сайті або звернувшись до наших фахівців за вказаним телефону.
Конструктивні і функціональні особливості
- Тиха робота пристрою.
- Висока продуктивність.
- Дві швидкості обертання вентилятора.
- Захист від попадання водних бризок.
Робоча характеристика Elicent E-STYLE 150 PRO 2VEL
Габаритне креслення Elicent E-STYLE 150 PRO 2VEL








