Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-Style 120 PRO 2VEL

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 165 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 36.7 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | - |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 180х180 мм |
| Споживана потужність, Вт | 15 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 120 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Побутові вентилятори Elicent E-Style 120 PRO 2VEL використовуються в невеликих приміщеннях і видаляють повітря в димарі невеликої довжини або викидають його назовні. Найбільш поширене середовище використання даних пристроїв — ванні кімнати. Для того, щоб захистити внутрішні компоненти настінного вентилятора Elicent E-Style 120 PRO 2VEL, пристрій обладнаний спеціальною системою захисту від бризок. Зворотний клапан-метелик запобігає потраплянню повітря з повітроводів в приміщення при вимкненому вентиляторі.
Корпус Elicent E-Style 120 PRO 2VEL виготовлений з високоякісного пластику. Крильчатка вентилятора спроєктована таким чином, щоб збільшити продуктивність пристрою і зменшити рівень шуму.
Особливістю моделі Elicent E-Style 120 PRO 2VEL є дві швидкості обертання вентилятора. Для збільшення продуктивності, або коли вологість повітря значно підвищена, користувач може з допомогою спеціального перемикача активувати другу швидкість обертання.
Купити настінний вентилятор Elicent E-Style 120 PRO 2VEL за вигідною ціною Ви можете в Альтер Ейр, зателефонувавши за вказаними телефонами.
Конструктивні і функціональні особливості
Привабливий дизайн
Міцний корпус
Висока продуктивність
Низький рівень шуму
Дві швидкості обертання вентилятора
Робоча характеристика Elicent E-STYLE 120 PRO 2VEL
Габаритне креслення Elicent E-STYLE 120 PRO 2VEL















