Осьовий вентилятор для ванної Elicent E-STYLE 100 PRO MHT, з датчиком вологості і таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Elicent |
| Розхід повітря | 95 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 30.1 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 1800 об/х |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 160х160 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятор Elicent E-Style 100 PRO MHT призначений для виведення повітря з невеликих домашніх та офісних приміщень. Спеціальний захисний клапан від капель і вологи дозволяє використовувати його в кухні, душовій, санвузлі та другому приміщенні з високою вологістю.
Витяжна і змішана вентиляція відбувається шляхом виведення відпрацьованого повітря безпосередньо за межами приміщення. Вихід повітря проводиться через короткий повітряний дріт не більше 3 метрів. Розмістити можна як на даху, так і на стінній панелі. Щоб уникнути потрапляння відпрацьованого повітря назад, з вулиці в приміщення, вентилятор Elicent обладнаний зворотним клапаном з міцної матеріалу.
Винятковою особливістю Elicent E-Style 100 PRO MHT є вмонтований датчик вологості та таймер часу. Дана функція дозволяє виставляти на датчику рівень вологості приміщення в межах 40-90%. При підвищенні вологості вище заданої норми, автоматичне включення станеться. Після зниження рівня вологості вентилятор управляє таймером часу.
Завдяки сучасному дизайну та ультратонкому корпусу конструкція виглядає естетично і не приваблює зайвої уваги. Сам корпус виготовлений із стійкого високоміцного пластика. Дана модель має дуже низькі шумові характеристики, що дозволяє не порушити спокій і насолоджуватися тихою навіть при його роботі. Компанія Elicent подбала про зручну та легку чистку. З’ємна передня панель легко відкривається без додаткових інструментів. Завдяки цьому внутрішні елементи вентилятора завжди доступні.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Elicent E-STYLE 100 PRO MHT Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Elicent E-STYLE 100 PRO MHT
Габаритне креслення Elicent E-STYLE 100 PRO MHT










