Осьовий побутовий вентилятор Вентс 100 Квайтлайн

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Розхід повітря | 100 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 25 дБА |
| Тип монтажу | Канальний |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2100/хв |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 99х99х137,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 7.5 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.61 кг |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентс 100 Квайтлайн – інноваційна модель вентилятора для круглих каналів у системах витяжної вентиляції. Особливістю вентиляторів цієї серії є шумоізольований корпус, що підвищує комфорт користування. Низький рівень споживання енергії у поєднанні з максимальною витратою повітря створює ідеальні умови для якісної циркуляції повітряного потоку у приміщенні.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Унікальна розробка компанії Вентс дозволяє мінімізувати рівень шуму при включеному вентиляторі. Аеродинамічні показники реалізовані завдяки особливій формі крильчатки та швидкості обертання мотора. Надійний пластик в основі корпусу та крильчатки не схильний до дії ультрафіолету, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації техніки.
Вентс 100 Квайтлайн працює на однофазному двигуні в одношвидкісному режимі.
Переваги мотора в даній моделі:
вбудований захист від перегріву;
надійні шарикопідшипники з достатньою кількістю мастила на весь термін експлуатації;
мінімальна витрата електроенергії (від 4,5 Вт);
гумові віброгасячі вставки поглинають вібрації двигуна, що сприяє безшумній роботі вентилятора (всього 25 дбА на відстані 3 м).
Вихідний патрубок обладнання у поєднанні зі спеціальними випрямлячами повітряного потоку зменшують турбулентність і підвищують напір повітря.
ЗАСТОСУВАННЯ
Вентилятор призначений для організації постійного або періодичного повітряного обміну душових та ванних кімнат, кухонь, санвузлів й інших побутових приміщень. Вентс 100 Квайтлайн стане відмінним рішенням для приміщень з високим рівнем вологості. Усі електронні елементи вентилятора заховані і захищені від попадання води і вологи завдяки високому класу ізоляції IP X4. Управління вентилятором здійснюється за допомогою кімнатного вимикача світла (не входить у комплект поставки).
МОНТАЖ
Пристрій Вентс 100 Квайтлайн підводиться до повітроводу діаметром 100 мм. При монтажі, в повітроводи меншого або більшого розміру, необхідно використовувати з'єднувач або перехід. У разі приєднання вентилятора в гнучкі повітроводи, кріплення здійснюється за допомогою хомутів на стелі, або до стіни.
Вентилятор також можна розмістити горизонтально або вертикально. В останньому випадку потрібно обов'язково враховувати захист вентилятора від проникнення опадів або конденсату. Вентс 100 Квайтлайн призначений виключно для роботи всередині приміщення, монтаж зовні не допускається.
Встановлювати обладнання рекомендується довірити фахівцям з необхідним досвідом. При самостійному монтажі існує високий ризик виникнення несправностей у подальшій роботі пристрою.
Купити побутовий вентилятор Вентс 100 Квайтлайн ви можете на сайті alterair.ua або замовивши зворотний дзвінок. Ми надаємо широкий вибір кліматичної техніки за вигідними цінами.












