Ostberg SAU 200 B3 - припливна установка з вбудованим Теном і повітряним фільтром

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 641 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2500 |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 105 Вт |
| ТЕН | 5 |
| Вага | 30.6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливні агрегати Ostberg SAU 200 B3 шведського виробництва, призначені для використання в невеликих приміщеннях промислового, адміністративного або побутового призначення. Корпус моделі зроблений із сталевого листа, з звукоізолюючим покриттям з мінеральної вати. Вентиляційна установка SAU оснащена вентилятором з загнутими назад лопатями, що сприяє збільшенню ККД агрегату. Вентилятор обладнаний асинхронним двигуном із зовні розташованим ротором. Так само, дана установка оснащена двома фільтрами, на стороні входу і виходу повітря. Припливні установки Ostberg можуть бути змонтовані в положенні, що забезпечить нормальне вентилювання теплообмінника. Монтаж даного агрегату повинен проводитися з урахуванням можливості доступу для обслуговування. Можливе з'єднання з круглими повітроводами. Двигун припливної установки Ostberg SAU оснащений вбудованими термоконтактами, а нагрівач має двох крокову захист від перегріву, автоперезапуск відбувається при нагріванні до 80°С.
Додаткові приналежності припливної установки Ostberg SAU:
- Клапан зворотного ходу
- Швидкознімні муфти
- Регулятор швидкості
- Регулятор температури
- Шумоглушники
- Захисні решітки
Детальну інформацію та ціни припливних установок Ostberg SAU 200 B3 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Ostberg SAU 200 B3
Габаритне креслення Ostberg SAU 200 B3


















