Ostberg SAU 125 C - припливна установка з вбудованим Теном і повітряним фільтром

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 378 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1850 |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 110 Вт |
| ТЕН | 2 |
| Вага | 19.4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливні агрегати Ostberg SAU 125 C шведського виробництва, призначені для використання в невеликих приміщеннях промислового, адміністративного або побутового призначення. Корпус моделі зроблений із сталевого листа, з звукоізолюючим покриттям з мінеральної вати. Вентиляційна установка SAU оснащена вентилятором з загнутими назад лопатями, що сприяє збільшенню ККД агрегату. Вентилятор обладнаний асинхронним двигуном із зовні розташованим ротором. Так само, дана установка оснащена двома фільтрами, на стороні входу і виходу повітря. Припливні установки Ostberg можуть бути змонтовані в положенні, що забезпечить нормальне вентилювання теплообмінника. Монтаж даного агрегату повинен проводитися з урахуванням можливості доступу для обслуговування. Можливе з'єднання з круглими повітроводами. Двигун припливної установки Ostberg SAU оснащений вбудованими термоконтактами, а нагрівач має двох крокову захист від перегріву, автоперезапуск відбувається при нагріванні до 80°С.
Додаткові приналежності припливної установки Ostberg SAU:
- Клапан зворотного ходу
- Швидкознімні муфти
- Регулятор швидкості
- Регулятор температури
- Шумоглушники
- Захисні решітки
Детальну інформацію та ціни припливних установок Ostberg SAU 125C Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр.
Робоча характеристика Ostberg SAU 125 C
Габаритне креслення Ostberg SAU 125 C


















