Оcьовий вентилятор для ванної Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 85 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26,5 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP45 |
| Номінальна частота обертання | 2400 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 188 х 188 х 129,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 8 Вт |
| Робоча температура, °C | від 0 до +40 °C |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design допоможе вам вирішити проблеми з вентиляцією у ванній кімнаті, санвузлі, гардеробній або іншому приміщенні подібного типу. Ідеально підходить для невеликих приміщень, оскільки в ньому конструктивно передбачена система зниження робочого шуму. Вона складається зі спеціальних гумових "сайлент-блоків", які не дають вібраціям від двигуна передаватися на корпус і, відповідно, у приміщення, і спеціальної забірної решітки, конструкція якої знижує шум повітря при втягуванні.
Передня решітка виготовляється з високоякісного пластика кольору сріблястий металік, на ній є світловий індикатор робочого стану.
Також модель оснащена клапаном, що запобігає зворотній тязі, коли пристрій вимкнено.
Встановлюється вентилятор на витяжні канали діаметром 100 мм. Високу якість і тривалий час безперебійної роботи гарантує іспанський виробник.
Купити Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design в Києві ви можете в фірмовому салоні-магазині Альтер Ейр або за телефоном 0-800-33-08-28. Також для купівлі заповнюйте заявку на сайті.
CZ - вентилятор постачається з вбудованим світлодіодом, зворотним клапаном, кульковими підшипниками.
Габаритне креслення Soler&Palau Silent 100 CZ Silver Design









