Настінний вентилятор Soler&Palau EB-100 HT, з датчиком вологості і таймером

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 110 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46.50 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Опції керування | Датчик вологості, Таймер |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Зворотний клапан | Так |
| Розміри, мм | 179 х 156 х 126 мм |
| Споживана потужність, Вт | 28 Вт |
| Робоча температура, °C | 0 ... + 40 °C |
| Вага | 1.10 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 В 50 Гц |
Відцентровий витяжний вентилятор Soler&Palau серії EB-100 HT з гігростатом та регульованим таймером. Призначений для використання у системах вентиляції з великою протяжністю повітроводів. Рекомендується встановлювати у ванних, душових або будь-яких інших приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.
Конструкційні особливості
Серія EB-100 HT виготовляється з високоякісного та міцного поліпропілену. Агрегат оснащений однофазним електродвигуном (230В-50 Гц) з низьким енергоспоживанням, та робочими колесами із заломленими вперед лопатками, має найвищий класом ізоляції В.
Переваги відцентрового витяжного вентилятора Soler&Palau EB-100 HT:
- Безшумна робота.
- Сучасний дизайн.
- Мінімальна витрата енергії.
- Легке очищення від пилу.
Модель вентилятора EB-100 HT компанії Soler&Palau відрізняє від інших моделей вбудованим чутливим елементом - датчиком вологості, який реагує на зміну рівня вологості.
Гігростат можна налаштувати на 60, 70, 80 або 90% відносної вологості, натисканням кнопки на передній панелі вентилятора. В автоматичному режимі вентилятор працює згідно з показаннями гігростата:
- включається при підвищенні рівня вологості у приміщенні вище заданого значення;
- вимикається при нормалізації рівня вологості.
Вентилятор можна підключити через незалежний вимикач або вимикач світла. У цьому випадку, крім автоматичного режиму, вентилятор також включається при включенні світла і вимикається через певний час заданого на таймері (затримка спрацьовування таймера 50 сек.). Датчик вологості має пріоритет перед зовнішнім вимикачем.
Застосування
Вентилятор Soler&Palau EB-100 HT з датчиком вологості використовують в приміщеннях з високим рівнем вологи, він з легкістю може видалити відпрацьоване повітря за максимально короткий час і створити комфортну атмосферу
Купити Soler & Palau EB-100 HT можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр, або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. За консультацією звертайтесь до наших менеджерів.

















