Напівжорсткий повітропровід Вентс Флексивент 75 мм 01755000

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Вентс |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Україна |
| Радіус вигину | 150 мм |
| Матеріал виготовлення | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Мінімальна температура повітря | -20°C |
| Внутрішній діаметр | 63,3 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Тип повітропровіда | Напівжорсткий |
| Максимальна температура повітря | +60°C |
| Кільцева міцність | 8 кН/м² відповідно до EN ISO 9969 |
| Довжина | 50 метрів |
| Форма повітропроводу | Круглий |
Напівжорсткий повітропровід Флексивент 01755000 створений спеціально для систем вентиляції. Завдання повітропроводів - забезпечити переміщення припливного або витяжного потоків повітря.
Велику роль у якості повітрообміну відіграє якість повітропроводів.
Серія повітропроводів Флексивент виготовляється з поліетилену, цей матеріал є досить еластичним і стійким до різних впливів, у тому числі до тиску, який створює стяжка з бетону.
Модель 01755000 має діаметр 7,5 см і гладке внутрішнє покриття, завдяки якому всередині повітропроводу не накопичується пил.
Монтаж
Компанія Vents пропонує кілька варіантів прокладання напівтвердих повітропроводів Флексивент:
Для каркасних будинків - через попередньо зроблені отвори в дерев'яних балках підлоги/стелі. Розмір отворів підбирається під діаметр повітропроводів.
На підлозі, перед заливкою бетонної стяжки. Додатково, можна розмістити повітропроводи разом із системою теплих підлог, а на завершальному етапі провести заливку підлоги бетонною стяжкою.
Під стелею.
Повітроводи Флексивент мають різноманітні варіанти встановлення, це дає змогу кожному клієнту вибрати найзручніший і найкращий спосіб їх розміщення.











