MyCond BeeSmart MHCS 035 NBS / MHCS 035 UBS

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | 2.97 |
| Максимальна температура опалення | 55 °C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Максимальна температура ГВП | 55 °C |
| EER (A35/W18) | 4.23 |
| EER (A35/W7) | 2.8 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A+++/A++ |
| Площа приміщення | 180 м² |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 9,5 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 7,2 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 5,7 кВт |
| Підключення каскадом | Так |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 600 x 752 x 291 мм |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБа |
| Бренд | MYCOND |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 6 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 200 |
| Країна виробник | Великобританія |
Давно шукаєте сучасне, надійне та економічне рішення для опалення та охолодження вашого будинку? Тоді вам варто звернути свою увагу на тепловий насос MyCond BeeSmart. Цей пристрій оснащений сучасними технологіями, має продуманий дизайн, вирізняється довговічністю і міцністю. Однією з переваг таких теплових насосів повітря-вода є їхня висока енергоефективність. BeeSmart здатний витягувати тепло з навколишнього середовища, навіть у холодний період року. Завдяки цьому у вас помітно знизяться витрати на опалення та охолодження вашого житла.
Особливості MyCond BeeSmart
MyCond BeeSmart може використовуватися і для обігріву житлового простору в зимовий період, і для охолодження приміщень у спекотну пору року. Також, придбавши у нас таке кліматичне обладнання, ви зможете забезпечити свій будинок постійним доступом до гарячої води. Зовнішній блок цієї моделі оснащений інверторним компресором від компанії Mitsubishi. З його допомогою ви зможете регулювати потужність залежно від потреб в обігріві або охолодженні.
Ще одна особливість BeeSmart - енергозберігаючий вентилятор, який працює зі змінною швидкістю. Він допомагає пристрою максимально ефективно використовувати енергію, і тим самим знижує витрати на електроенергію. Також варто відзначити наявність у моделі якісного теплообмінника, а також застосування сучасного холодоагенту R32. Завдяки їм опалювальне обладнання здатне ефективно працювати навіть у сильні морози. Виробник також продумав захист від обмерзання зовнішнього блоку. Для цього він оснастив зовнішній блок пристрою спеціальним кабелем підігріву піддону. Він захищає MyCond BeeSmart від намерзання льоду і пов'язаних з цим поломок.
Переваги MyCond BeeSmart
Тиха робота MyCond BeeSmart - ще одна перевага, яка виділяє модель на тлі інших аналогічних пристроїв. Агрегат зроблений таким чином, що навіть при максимальному навантаженні рівень шуму залишається цілком комфортним. Завдяки низькому звуковому тиску BeeSmart можна встановлювати в побутовому просторі. Внутрішній блок цього опалювального обладнання оснащений ефективним циркуляційним насосом, який має інверторне керування. Завдяки наявності такого функціоналу ви зможете більш ефективно управляти температурою в будинку. Ще одна помітна перевага — вбудований електричний проточний нагрівач на 6 кВт. З його допомогою ви практично моментально будете отримувати теплу воду. Щойно ви відкриєте кран, нагрівач активується, і ви зможете користуватися гарячою водою.
MyCond BeeSmar має інтуїтивно зрозумілу систему управління. Модель має спеціальний сенсорний екран, за допомогою якого ви з легкістю зможете задавати всі потрібні параметри роботи теплового насоса. Також варто відзначити наявність вбудованих систем захисту — запобіжного клапана і манометра. Їх наявність гарантує безпечну і максимально довгу експлуатацію пристрою.




















