Maico ECA 100 I - витяжний вентилятор з інтервальним вимикачем

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 90 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 33 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP45 |
| Опції керування | Інтервальний вимикач |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 171х171 мм |
| Споживана потужність, Вт | 13 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Maico ECA 100 I це не просто вентилятор для ванної кімнати чи санвузла, а високоякісний виріб німецького виробництва, що поєднує в собі елегантний дизайн, фірмову надійність і передові інновації в галузі енергозбереження. Дана модель призначена для вентиляційних каналів діаметром 100 мм систем з витратою повітря до 90 кубометрів за годину. Комплектується внутрішньою заслінкою з електричним управлінням, має таймер для уповільнення і встановлення часу роботи. Комплектується однофазний двигун із живленням від мережі 230 Ст. Швидкість обертання крильчатки постійна. Для двигуна передбачена штатна захист від перегрівання при роботі. Монтувати цей витяжний вентилятор можна як у настінних, так і стельових каналах. Виріб виконано з якісного міцного пластику, всі вузли і деталі відповідають високим стандартам якості, прийнятим німецьким виробником. Ви можете замовити доставку Maico ECA 100 KVZ по Україні зв'язавшись з нашими співробітниками, або придбати його безпосередньо у київському офісі компанії Альтер Ейр.
I - доступна опція інтервального включення.












