Maico DSK - відцентровий канальний вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 59 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1395 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Прямокутний |
| Розхід повітря | 8230 м³ |
| Розміри, мм | 882х520х880 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Робоча температура, °C | от -20 до +60 °C |
| Вага | 81 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 800x500 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Звукоізольований канальний вентилятор Maico DSK призначені для установки в прямокутні канали в промислових системах вентиляції, а його компактні розміри полегшують завдання вибору місця установки. Завдяки шару 50 мм звукоізолюючої мінеральної вати, вентилятори Maico можуть використовуватися в приміщеннях з підвищеними вимогами до рівня шуму.
Для експлуатації в режимі безперервної роботи, вентилятори DSK мають надійний двигун з підшипниками, який призначений для постійної роботи і не вимагає обслуговування. Так само, вентилятор оснащений термічним захистом від перевантаження.
Дані вентилятори серійно оснащуються двома ступенями швидкості обертання. Прямокутний канальний вентилятор Maico DSK має відцентрові крильчатки з загнутими назад лопатями, що дозволяє досягти оптимального ККД. Детальну інформацію та ціни канальних вентиляторів Maico DSK Ви можете дізнатися у операторів Альтер Ейр.






















