Maico AWV 20 S - витяжний вентилятор для зовнішньої установки

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 740 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 77 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2510 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 440х360 мм |
| Споживана потужність, Вт | 162 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 8.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжний зовнішній вентилятор Maico AWV 20 S активно застосовується для витяжки повітря з приміщень різного функціонального призначення. Переважно це виробничі, торгові і офісні приміщення з діаметром воздуховода 100-200 мм Пристрої без проблем встановлюються на зовнішній стіні і здатні функціонувати тривалий час без збоїв і зупинок.
Даний вентилятор оснащений потужним конденсаторним двигуном, який в комплексі з крильчаткою дасть високу продуктивність. Сталевий корпус із захисним покриттям запобігає агрегат від потраплання вологи і пилу всередину установки.
Істотним плюсом даного устаткування є те, що в процесі роботи вони не створюють протягів, оскільки в конструкції є зворотний клапан. Перед монтажем і установкою вентиляторів необхідно ознайомитися з інструкцією.
Для отримання більш детальної інформації про настінні вентилятори Maico AWV 20 S, а також строків поставки, Вам слід звернутися до консультантів компанії Альтер Ейр
Робоча характеристика Maico AWV 20 S











