Maico AWV 15 - витяжний вентилятор для зовнішньої установки

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 340 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБа |
| Тип монтажу | Вбудований, настінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Номінальна частота обертання | 2180 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 357х260 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Робоча температура, °C | 40 °C |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Витяжні зовнішні вентилятори Maico AWV 15 - потужні вентиляційні пристрої, які здійснюють вентиляцію в приміщеннях різного функціонального призначення, переважно це житлові або офісні установи. Головними перевагами даних агрегатів є їх практично безшумна робота, простота в подальшій експлуатації, обслуговуванні і чищенні. Крім того, власнику вентиляторів надається можливість доповнити конструкцію повітряними фільтрами, які будуть запобігати попаданню механічних частинок в систему. Устаткування відрізняється високою якістю використовуваних матеріалів, якість яких гарантує німецький виробник.
Дані моделі вентиляторів Maico AWV 15 мають надійним конденсаторним двигуном з підшипниками, а також відцентрової крильчаткою. Дана конструкція гарантує тиху і довговічну роботу агрегату. Вентилятори призначені для установки в вентиляційних каналах, діаметр яких становить 100-200 мм. На максимальній швидкості роботи дане обладнання впорається навіть з великим опором повітряного потоку, гарантуючи дотримання покладених на нього санітарних завдань.
Витяжні зовнішні вентилятори Maico AWV 15 - відмінний вибір вентиляційної техніки для надійної всесезонной роботи в будь-яких умовах. Перед початком установки агрегатів рекомендується ознайомитися з інструкцією. Більш детальну інформацію про настінних вентиляторах Maico AWV 15, а також терміни поставки, Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів компанії Альтер Ейр, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за номером 0800330828.
Робоча характеристика Maico AWV 15
Габаритне креслення Maico AWV 15















