Lessar LV-FKE 280/4/3 - кухонний витяжний вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | 5250 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP55 |
| Робочий діапазон температур | до 120 °С |
| Номінальна частота обертання | 1401 |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 24 |
| Диаметр подключения, мм | 280 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Високопродуктивний кухонний вентилятор Lessar LV-FKE 280-4-3 може бути використаний в якості витяжки для кухонь закладів громадського харчування або витяжки на робочому місці (приклад: фрезерний верстат). Максимальна продуктивність перевищує 5000 кубічних метрів на годину дозволить застосовувати його навіть для дуже «важких» задач.
Але не варто думати, що такий «монстр» буде ревіти немов літак, конструктора подбали про те, що б людям працюючим в приміщенні було комфортно — 50 міліметровий шар мінеральної вати у сендвіч-панелях корпусу успішно гасить виникають під час роботи шуми, а установка віброгасників або використання комплектних гумових «ніжок» при монтажі знизить шумовий фон виникає в повітроводах.
Не розчарують в експлуатації та інші елементи вент.агрегату Lessar LV-FKE 280-4-3, потужний двигун надійно захищений від пилу, води і перегріву(клас захисту IP-55), міцна крильчатка, чиї лопаті не деформуються навіть при температурі 120 градусів за Цельсієм, монтажна рама є частиною конструкції.
Робоча характеристика Lessar LV-FKE 280/4/3
Габаритне креслення Lessar LV-FKE 280/4/3










