LESSAR LV-FDCS 315 ECO - канальний вентилятор в звукоізольованому корпусі

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 79 дБа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 3580 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 1600 м³ |
| Розміри, мм | 475x595x715 мм |
| Споживана потужність, Вт | 448 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 31 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Канальні вент.агрегати Lessar LV-FDCS 315 ECO оснащуються електро-комутованими двигунами (так званий ЄС тип) і звукопоглинальні корпусами. Вони споживають на половину менше електроенергії в порівнянні з класичними асинхронними двигунами (з механічною комутацією). На відміну від класичних двигунів в них є вбудована можливість прогресивного контролю режимів роботи, з допомогою регулятора MTP-X10K-NA можна керувати швидкістю їх допомогою сигналу від 0 до 10 Ст.
Крильчатка вентилятора зроблена з оцинкованої сталі і має загнуті вперед лопатки, отже не боїться великих навантажень і вологи. Але на цьому позитивні характеристики Lessar LV-FDCS 315 ECO не закінчуються, особливу увагу слід звернути на низький рівень виробленого в роботі шуму. Цьому сприяє більш тиха робота EC двигунів і корпус установки, що представляє із себе сандвіч-панелі (сталь мінеральна вата). Все перераховане зробило продукцію Lessar настільки привабливою для клієнтів і шанованою серед фахівців.


















