Lessar LV-ACU - припливна вентиляційна установка

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | LESSAR |
| Розхід повітря | 250 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Латвія |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2549 |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| ТЕН | 1.2 |
| Вага | 37 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Припливна установка LESSAR LV-ACU – сучасна вентиляційна система з електричним нагрівачем, яка використовується в будівлях побутового, громадського або адміністративного призначення за підвісною стелею або на стіні. Діапазон робочих температур даних пристроїв становить від 30 до 70°С.
Корпус котла виконаний з якісної оцинкованої сталі, усередині якого є міцне звукоизолированное покриття мінеральною ватою (50 мм), яка дозволяє пристроям працювати в приміщеннях з високими вимогами до рівня шуму. Для більш зручного доступу на корпусі розташована зручна відкривається кришка.
Припливні агрегати LESSAR LV-ACU оснащені канальним вентилятором, з двома касетними фільтрами. Крильчатка вентилятора сконструйована із заломленими назад лопатками. Так само дана припливна установка укомплектована нагрівачем, що дозволяє встановлювати потрібну температуру для подаваного повітря.
Регулювання швидкості приладу здійснюється з допомогою зміни напруги. Припливні установки LESSAR серії LV-ACU володіють високими показниками європейської якості і можуть гарантувати Вам тривалу і якісну роботу пристроїв.






























