Кухонна витяжка Faber LUCA R

Кухонна витяжка Faber LUCA R
31 873 грн
Код товару: a-K06461060PXL1
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Послуги
-
Встановлення кухонних витяжоквід 1 000 грн
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Кухонна витяжка Faber LUCA R
| Бренд | Faber |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | безшумна |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Італія |
| Продуктивність, м³/год | при спільній роботі з Jablotron 350 м³/год |
| Матеріал виготовлення | Нержавіюча сталь |
| Зворотний клапан | Немає |
| Розміри, мм | 598х160х320 мм |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр монтажного отвору | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | Механічний |
| Інтеграція з Jablotron | Так |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити




















