Круглий канальний вентилятор Vortice Lineo 160

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 550 м³/год |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 50,8 дБа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2100 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 215,5 х 234 х 272,5 мм |
| Споживана потужність, Вт | 58 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Італійська марка Vortice випустила нову серію екологічних канальних вентиляторів Lineo 160. Всі складові вентилятора після вироблення ресурсу можуть бути відправлені на вторинну переробку без сортування.
Двошвидкісні двигуни вентиляторів мають вбудований захист від перегріву і шумоізоляцію, до того ж матеріал, з якого виготовлений корпус, дає додатковий захист завдяки пожежостійкості. Вентилятори Vortice максимально спрощені в обслуговування, двигун і робоче колесо легко виймаються без інструментів з допомогою монтажного замку. Клемна коробка має обертову конструкцію, яка забезпечує зручність підключення.
У комплекті з вентилятором є монтажний кронштейн і дюбелі. Детальну інформацію про шумоизолированных вентилятори для круглих каналів Ви можете дізнатися у операторів Alter Air ☎0800330828.
Габаритне креслення Vortice Lineo 160





















