Круглий канальний вентилятор Systemair K 150 XL sileo

Круглий канальний вентилятор Systemair K 150 XL sileo
11 198 грн
7 279 грн
-35%
Код товару: a-25363
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Круглий канальний вентилятор Systemair K 150 XL sileo
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 724 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46,4 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2523 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 336х336х226 мм |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Робоча температура, °C | до +70 °C |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Вентилятор Systemair K 150 XL – це побутовий канальний вентилятор вироблений в Швеції, який використовується для створення складальної системи припливно-витяжної вентиляції. Залежно від місця розміщення і напрямки він може працювати як витяжний вентилятор або ж як припливне. Дана серія призначена для систем вентиляції офісів, магазинів, торгово-розважальних центрів, виробничих цехів.
Конструктивне виконання
Вентилятори Systemair K оснащуються двигуном із зовнішнім ротором і крильчаткою відцентрового типу. У вентиляторі встановлений кронштейн для спрощення і прискорення установки. Частота обертання вентилятора регулюється двома способами: п'ятиступеневим трансформатором або тиристорним регулятором. Регулятори швидкості в комплекті не поставляються, їх потрібно купувати окремо. рекомендується використання регуляторів виробництва Сістемейр.
Вентилятори Сістемейр серії К оснащуються вбудованим захистом двигуна від перегріву, що недаёт їм вийти з ладу в умовах тривалої безперервної роботи або в умовах підвищення температури транспортованого повітря. Вентилятор не розрахований на видалення гарячого повітря (транспортується повітря не повинен бути вище 70 градусів за Цельсієм), повітря містить пари вибухонебезпечних речовин, хімічно агресивних з'єднань.
Монтаж
З'єднується із вентиляційною системою канальний вентилятор 150 мм воздуховодом, кріплення рекомендується здійснювати за допомогою комплектного кронштейна.
У Альтер Ейр ви можете купити круглий канальний вентилятор Systemair K 150 XL за вигідною ціною, для цього потрібно звернутися до наших менеджерів на сайті або за тел. 0-800-33-08-28.
Габаритне креслення Systemair K 150 XL
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити




















