Круглий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-400 L

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 61 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1250 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 3380 м³/ч |
| Розміри, мм | 441х568х568 мм |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Робоча температура, °C | от -40 до +70 °C |
| Вага | 22 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 400 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT-400 L - канальний вентилятор європейського виробника, який виділяється на тлі інших підвищеним рівнем потужності двигуна. Він застосуємо в промисловій сфері, переважно у великих цехах і майстернях.
Монтаж вентилятора дуже простий, а його подальша експлуатація вимагає додаткових витрат. Корпус виробу виконаний у чорному кольорі, виготовлений з листової сталі, при цьому покритий спеціальною фарбою, що виключає появу корозії на поверхні. Однофазний електродвигун оснащений сучасною системою термозахисту, що запобігає його перегріву, тим самим суттєво продовжить термін служби пристрою. Його робота легко регулюється зміною напруги, що не складе праці налаштувати вентилятор на роботу в зручному режимі.
Придбати вентилятор Soler&Palau VENT-400 L за доступною ціною можна в компанії "Альтер Ейр".
Робоча характеристика Soler&Palau VENT-400 L
Габаритне креслення Soler&Palau VENT-400 L
















