Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-6000/400 TRIF

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 5500 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP54 |
| Номінальна частота обертання | 1375 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 547 x 399 x 460 мм |
| Споживана потужність, Вт | 350 Вт |
| Вага | 26 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 400 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Soler&Palau TD-6000/400 TRIF приваблює простотою обслуговування, для цієї мети розроблена унікальна конструкція, що дозволяє проводити роботи з канальним вентилятором, не здійснюючи демонтаж повітропровода.
Це безперечна перевага в умовах обмеженого простору, крім цього ви економите час. Довговічність цієї серії забезпечена використанням кулькових підшипників зі спеціальною змазкою, вбудованою термозахистом, спеціальним матеріалам, що виключає перегрів.
Основна перевага, завдяки якій слід зробити вибір серед безлічі пропозицій на користь саме моделі - безшумна робота, аналогічних показників не існує. Сфера застосування канальних вентиляторів, враховуючи їх характеристики не обмежена.
Soler&Palau TD-6000/400 TRIF купити в Альтер Ейр зручно і вигідно, Вам гарантований індивідуальний підхід, професійне консультування. Звертайтесь за ☎0800330828.
Робоча характеристика Soler&Palau TD-6000/400 TRIF
Габаритне креслення Soler&Palau TD-6000/400 TRIF













