Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150 T 3V

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 560 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 26, 31, 35 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1820, 2150, 2590 об/х |
| Опції керування | Таймер |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 212x200x295 мм |
| Споживана потужність, Вт | 41, 44, 53 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 °C |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 150 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Круглий канальний вентилятор Soler & Palau TD-500/150 T 3V призначений для використання в невеликих приміщеннях: квартира, будинок, офіс, магазин, ресторан та ін. Встановлюється у вентиляційній системі горизонтально, або вертикально. Компактні розміри корпусу дозволяють проводити монтаж в тісному просторі або під навісною стелею, на довільному відрізку повітропровода. Діаметр для приєднання становить 150 мм.
Конструкція складається з двох основних частин - кріпильний кронштейн і основний блок. Між ними присутні ущільнювачі з гуми, основне призначення яких - усунення вібрації при роботі канального вентилятора. Завдяки такій будові установка системи відбувається без спеціальних інструментів, а подальше вилучення вентилятора не вимагає демонтажу повітропровода.
Корпус і діагональні лопаті канального вентилятора виготовляються з високоякісного пластику підвищеної міцності. Особливості будови дозволяють знизити звукові характеристики під час виробництва. Всередині розташовується однофазний двигун, який має три швидкості обертання. Круглі підшипники та вбудована автономний захист від перегріву гарантують довговічність роботи канального вентилятора Soler & Palau TD-500/150 T 3V. Максимальна продуктивність складає 560 м³ / год.
Дана модель вентилятора оснащена таймером для затримки вимкнення, який контролюється. Час затримки можна регулювати залежно від бажання: від 1 до 30 хвилин. У трьохшвидкісного двигуна це додаток є тільки при високій швидкості роботи вентилятора, без можливості додаткового регулювання.
Наша компанія надає професійну консультацію з усіх питань, які стосуються канального вентилятора Soler & Palau TD-500/150 T 3V круглого перетину. Ви можете зателефонувати на наш номер 0800330828 або залишити заявку на нашому сайті.












