Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 ECOWATT

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 180 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБа |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2550 об/м |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 232х137х151 мм |
| Споживана потужність, Вт | 9 Вт |
| Робоча температура, °C | до +60 |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau TD 160/100 ECOWATT - універсальний круглий канальний вентилятор, конструктивні особливості якого забезпечують економію, досягає вражаючих показників - 70 %. Швидкісні режими вентилятора можливо змінювати (10% -100%).
Пластикові корпус і крильчатки в поєднанні з вбудованим захистом, кульковими підшипниками запобігають перегріву, забезпечуючи тривалий термін експлуатації.
Підшипники обробляються спеціальною змазкою, завдяки якій надана можливість тривалого безперервного функціонування вентилятора.
Компактна конструкція розрахована на безперешкодний монтаж в умовах обмеженого простору, важкодоступних місцях.
Конструктивні особливості корпусу дозволяють здійснювати профілактичне обслуговування вентилятора без демонтажу повітропровода.
Придбати Soler&Palau TD 160/100 ECOWATT вигідно і зручно в компанії Альтер Ейр.












