Круглий канальний вентилятор Ostberg KVFU 315 C1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Розхід повітря | 1249 |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2770 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 460x460x158 мм |
| Споживана потужність, Вт | 222 Вт |
| Робоча температура, °C | +80°С |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 230 V / 50 Hz |
Шведська фірма Ostberg розробила лінійку канальних вентиляторів KVFU 315 C1 для круглих повітроводів, призначених спеціально для тривалої експлуатації та безперервної роботи.
Вентилятори серії мають настінне кріплення у вигляді пластини, а діаметр патрубки становить 315 мм.
Компанія Ostberg оснащує вентилятори термоконтактом з можливістю автоматичного перезавантаження, це дозволяє вберегти двигун від перегріву.
Вентилятори для круглих повітроводів KVFU 315 C1 виготовлені з якісної сталі, а так само оснащені ущільненими підшипниками, що дає можливість збільшити термін служби товару.
Для більш якісної роботи вентилятора, його варто оглядати на наявність забруднень кілька разів на рік.
Вентилятор для круглих каналів може бути встановлений в горизонтальному або вертикальному положенні.
Регулювання швидкості подається потоку повітря регулюється за допомогою трансформатора або тиристора, до трансформатора можливе підключення декількох канальних вентиляторів.

















